НТА > НОВИНИ > Суспільство > #Живий_Герой. Лікує душу і тіло. Парамедик “Батюшка” про допомогу на війні

#Живий_Герой. Лікує душу і тіло. Парамедик “Батюшка” про допомогу на війні

236

«Батюшка» – український військовий, закінчив Сумську духовну семінарію. Проте він – не капелан, а парамедик. Каже, що допомагає на війні і словом, і ділом.

NTA продовжує серію розповідей #Живий_Герой про наших військових.

“Ніхто не повинен залишатися в стороні, коли в Україні – біда. Бідою є війна. І кожен громадянин повинен захищати свою державу”, – каже військовий з позивним “Батюшка”.

На війні парамедик з 2014 року, був у добровольчому батальйоні. Колись закінчив Сумську духовну семінарію.

“Священник лікує душу, а парамедик – тіло. І одне, й інше – це блага річ. У військовий час я вважав за свій обов’язок допомагати людям уже тілесно. Це як місія, вона водночас різна, і однакова. А я намагаюсь і словом, і ділом допомагати”, – каже “Батюшка”.

І в мирному житті допомагатиму людям

Військовий вважає, що країні потрібно розвиватися, тому мріє, щоб війна швидше закінчилась.

“За пробачення проросійським злочинцям й мови бути не може. Війна триває восьмий рік, все перемащено кров’ю. Це підрив цілісності України, порушення території, державного кордону. Тому кожний, хто брав у цьому участь, повинен відповісти перед законом”, – додав він.

Сам військовий розповідає, що після закінчення війни планує продовжувати контракт. Також розмірковує на майбутнє піти працювати в клініку, щоб і в мирному житті допомагати людям. Каже, що згодом, можливо, з’явиться ще й хобі.

Джерело: Пресслужба Об’єднаних сил.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі