НТА > НОВИНИ > Суспільство > #Живий_Герой. Олексій Литвиненко – воїн і дитячий медичний аніматор

#Живий_Герой. Олексій Литвиненко – воїн і дитячий медичний аніматор

112

Олексій – ветеран Збройних Сил України. Він віддав армії майже третину свого життя: почав службу у 2012 році в Феодосії у складі 1-го окремого батальйону морської піхоти. А трохи більш як рік тому був змушений звільнитися за станом здоров’я.

Сьогодні Олексій – це гумор, підтримка і неочікувані рішення. Він працює волонтером у НДСЛ “Охматдит”, де охоче одягає свій червоний ніс та смішить діток.

NTA продовжує серію розповідей #Живий_Герой про наших військових.

Навесні 2014 року не зрадив присязі і в складі рідного батальйону вийшов на материкову Україну.  Вже з літа 2014-го в його житті почалась війна на Донбасі.

Трохи про те, як проходила його служба є у фільмі Babylon’13 “Крим, як це було”.

У військовому шпиталі в 2016 році Олексій відвідував свого пораненого побратима.

Чоловік жодного разу, коли був у Києві, не пройшов повз ті жовті мури на Печерську – завжди готовий прийти і допомогти.

Олексій один із тих, хто може весь день 31 грудня ходити палатами шпиталю у кумедній новорічній шапці, розносити пораненим гостинці і створювати неймовірну атмосферу. А повірте, для тих, хто залишається зустрічати Новий Рік у шпиталі, далеко від дому і рідних, з важкими пораненнями – це дуже важливо і цінно.

Кілька років тому, Олексій сказав: «Ти знаєш як важко бути клоуном!». І це не черговий жарт, адже вже три роки Олексій Литвиненко дитячий волонтер у НДСЛ “Охматдит”. Він одягає свого червоного носа і йде веселити діток, які проходять лікування при онкологічних захворюваннях.

«Бути волонтером у таких відділеннях, для таких діток – це набагато важче морально, аніж волонтерити у будь-якій іншій сфері», – розповідає Олексій.

Навряд чи малеча знає, що клоун, у якого сьогодні в руках укулеле, геть недавно тримав у цих же руках зброю і захищав їх та Україну на війні.

За матеріалом Марина Соколова (Maryna Sokolova). Фонд “Повернись живим”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі