НТА > НОВИНИ > Суспільство > #Живий_Герой. Тату, була війна, а ти воював? “Дизель” про те, як став сержантом у медичній роті

#Живий_Герой. Тату, була війна, а ти воював? “Дизель” про те, як став сержантом у медичній роті

102

«Підросте моя дитина і спитає: «Тато, от була війна, а де ти був? Ти воював? Що у цей час ти робив?». Після цієї думки Сергій став сержантом у медичній роті 93 бригади Холодний Яр…

NТА продовжує серію історій #Живий_Герой, де розповідає про українських захисників та захисниць.

Строкову службу Сергій проходив ще у далекому 2004 році і повернувся до армії три роки тому. Відчуває, що зміни відбулися.

«Порадували дуже зміни. Тепер армія займається безпосередньо бойовими діями, це головне! Не дарма я обрав одну з найбільш боєготових бригад у Сухопутних військах! Боєздатність – на рівні. Це не «диванні війська», а потужна сила!», – розповідає Сергій.

Зараз Сергій – сержант у медичній роті 93-ї бригади Холодний Яр. У бригаді всі його знають за позивним «Дизель» бо, за його словами,  «завжди любив автомобілі на «солярці». Про те, як вирішив стати військовим, розповідає відверто:

«Дивився українське телебачення, там у сюжетах багато наших хлопців боронять кордони країни. Я й подумав: чого вони можуть, а я – ні? Підросте моя дитина і спитає: «Тату, от була війна, а де ти був? Ти воював? Що у цей час ти робив?» І що мені відповісти? Чим клеїти дурня «на гражданці» вирішив, що корисніше піти в армію».

Все буде Україна

Сергій зізнається, що жодного дня не пошкодував про те, що став військовим. Для нього армія – це, перш за все, люди.

«Мені подобається добре ставлення командира. Відносини між військовими теж нормальні, відчувається повага один до одного. Присутній «дух колективу», а це важливо на війні», -каже він.

Розповідає, що служити й навчатися хоче саме у напрямку сержантської ланки. Зараз існують міжнародні тренувальні програми, місії, які дозволяють обмінюватися саме бойовим досвідом між країнами. Проте найголовніше – відчуває підтримку своєї родини, друзів та рідних. Зізнається: «без цієї підтримки було дуже важко!».

А нещодавно «Дизель» зробив собі татуювання. Звичайно, у формі тризубу та ще й із вишиванкою. Означає воно, що «Все буде Україна!».

За інформацією 93-тя ОМБр Холодний Яр

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі