НТА > НОВИНИ > Суспільство > #Живий_Герой. Тричі влучив у ціль і став стрільцем. Як воїн із поганим зором здійснив мрію

#Живий_Герой. Тричі влучив у ціль і став стрільцем. Як воїн із поганим зором здійснив мрію

204

Стрункий худорлявий боєць Дмитро у складі мотопіхотного батальйону вже третій рік. Каже, що служба у війську – його давня дитяча мрія, яка нарешті здійснилась. Понад те, навіть проблеми із зором не завадили йому стати влучним стрільцем. 

NTA продовжує серію розповідей #Живий_Герой про наших військових.

В армію не по гроші ходять

Він без вагань залишив посаду менеджера з продажу комп’ютерної техніки та пішов до війська. На цій посаді він досяг неабияких висот, а його зарплатня на той час мало не вдвічі перевищувала грошове забезпечення солдата. “В армію не по гроші ходять”, – зазначає Дмитро.

Він з дитинства мріяв бути захисником України. На жаль, невелика вроджена проблема із зором не давала йому можливостей зробити це через строкову службу. Але Дмитро знайшов вихід.  Так, у 2018-му, коли по всім областям України почали створюватись бригади територіальної оборони, записався до одного з батальйонів. Він не пропускав жодних зборів та охоче тренувався. Нарешті настав час, коли Дмитро зрозумів: пора йти до війська.

Поклав усі три точно в ціль

Представник військової частини, поглянувши на нього з недовірою, сказав: “Ну, не знаю… Ось тобі три патрони, якщо влучиш в мішень хоча б одним – візьму”. Дмитро всміхнувся і… поклав усі три точно в ціль. Так він отримав посаду стрільця.
Таємно від усіх друзів, рідних та близьких  оформив у військкоматі всі необхідні документи. І тоді вже з автобуса подзвонив батькові. Дмитро згадує, що батько  довго сварився, зрештою кинув слухавку. Однак, за кілька хвилин передзвонив та перепросив сина.
“Пробач синку… То я від хвилювання за тебе. Ти ж моя дитина… Не подумай, ніби я тобі заборонити хочу, ні. Ти правий. Це шлях справжнього чоловіка, і я пишаюсь, що ти вже до нього доріс…” , – сказав батько Дмитра.
Сьогодні худорлявого та усміхненого Дмитра можна зустріти на крутих пагорбах Луганщини поблизу річки Сіверський Донець.
“Мені  завжди щастить на хороших людей: на яку позицію не прийду – всі такі класні!” – розповідає Дмитро.
Зазначимо, що вдома на захисника України чекають мама й тато, дружина з маленькою донечкою, родичі й друзі.
“Дорогі мої, я всіх вас дуже-дуже люблю… Я повернуся, і ми таке свято зробимо! Але зараз я мушу бути тут, захищати вас. Ви ж розумієте… Хтось має це робити, і зараз моя черга бути на варті. Щоб у вас там, вдома, був мир – ми мусимо бути тут”, – говорить з тремтіння в голосі про своїх найдорожчих Дмитро.
За матеріалами Facebook сторінкиОперація об’єднаних сил”  та  ОТУ “Північ”
Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі