НТА > НОВИНИ > Суспільство > #Живий_Герой. У 20 років на передову. Ще вчора курсант – сьогодні Захисник

#Живий_Герой. У 20 років на передову. Ще вчора курсант – сьогодні Захисник

396

Багдану – лише  20 років. Він – лейтенант та цьогорічний випускник інституту морально-психологічного забезпечення Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Після навчання – одразу на передову…NTA продовжує серію розповідей #Живий_Герой про наших військових.

Як передає пресслужба 24 ОМБр імені короля Данила, у родині хлопця не було професійних військових: мама – медсестра, а батько колишній працівник МВС. Проте Богдан вирішив, що його професія – це Захисник країни, іншого шляху для нього немає, бо країна – в небезпеці.

Уже через декілька тижнів після закінчення навчання він потрапив на передову. Богдан обійняв посаду заступника командира роти з МПЗ, що стало для хлопця стало справжнім випробуванням…Підрозділ, в якому виконує свої обов’язки молодий офіцер, тримає оборону на одному з важливих і небезпечних напрямків, тому головним завданням для Богдана стало вивчення обстановки та робота з особовим складом. Богдан згадує, як вперше опинився під обстрілом:

«Сталося це майже на початку ротації. Зранку ворог відкрив щільний вогонь по позиції з мінометів. Того дня близько 70 мін 120-го калібру впали поблизу нашого КСП. Розриви лунали щосекунди, уламки, грудки землі та каміння літали над головою. На щастя, втрат не було. Ми встигли своєчасно сховатися в укриття. Тоді я чітко зрозумів, наскільки важливо бути пильним і не втрачати психологічну рівновагу в будь-яких екстремальних умовах».

Службу у підрозділі Богдана проходять люди різного віку, освіти та військового досвіду. Проте, розповідаючи про своїх підлеглих, з повагою розповідає про кожного:

«Найстаршому за віком у підрозділі вже п’ятий десяток, а наймолодшому – 20 років, він тільки-но підписав контракт. Більшість – це молоді хлопці, які за покликом душі й серця пішли захищати Батьківщину. Незважаючи на особливості характерів, звичок, рівня професійної підготовки, військовослужбовці сумлінно виконують свої обов’язки, допомагають один одному, психологічно підтримують. Війна змушує всіх бути згуртованими та дружніми, інакше нам не перемогти», − поділився Богдан.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"