НТА > НОВИНИ > Зі Львова у Сєвєродонецьк. В Україні стартував надмарафон до Дня Незалежності

Зі Львова у Сєвєродонецьк. В Україні стартував надмарафон до Дня Незалежності

269

30 липня в Україні статрував надмарафон «Схід і Захід – разом», присвячений Дню Незалежності України. Забіг розпочався у Львові та завершить у Сєвєродонецьку.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

У надмарафоні беруть участь двоє львів’ян і один краматорчанин, які подолають близько 1400 кілометрів через дев’ять областей нашої країни. Забіг стартував сьогодні у Львові та завершиться 24 серпня у День Незалежності в Сєвєродонецьку.

Участини будуть бігти українським прапором за такою схемою: один пробігає 10 кілометрів, а двоє їдуть у машині та супроводжують бігуна. До трьох учасників забігу в кожному місті зможуть приєднатися всі охочі.

Організатри зауважили, що це не спортивний пробіг, а патріотичний, щоб підняти дух людей в усій Україні.

Нагадаємо, що 24 серпня відбудеться великий військовий парад. Також в цей день ввечері відбудеться концерт українських зірок на НСК «Олімпійський». У Мінфіні раніше заявляли, що загалом на свято планують виділити 5,4 мільярда гривень.

Також уперше в історії військових парадів до Дня Незалежності України в Києві прикордонники пройдуться разом зі своїми чотирилапими «колегами» – службовими собаками.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"