НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зі штаб-квартири НАТО Борис Джонсон виступив із заявою на підтримку України

Зі штаб-квартири НАТО Борис Джонсон виступив із заявою на підтримку України

301

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон сьогодні виступив із заявою на підтримку України під час візиту в штаб-квартиру НАТО у Брюсселі.

Як повідомляє Європейська правда, заяву Джонсон опублікував у Twitter.

“Україна нічого не просить, крім миру і суверенітету, можливості обирати власну долю, і шукає свої альянси як і будь-яка незалежна держава. Британія завжди відстоювала ці принципи, і ми не відступимо зараз”, – сказав Джонсон.

Він вважає, що стягування російських військових до кордонів України є найбільшою загрозою системі європейської безпеки з часу завершення “холодної війни”.

Також очільник уряду зазначив, що у штаб-квартирі НАТО обговорює з генеральним секретарем Альянсу Єнсом Столтенбергом, що можна разом зробити, аби Захід протистояв цій загрозі, і чим допомогти Україні.

“Перш за все, ми працюємо над тим, аби мати дуже жорсткий пакет економічних санкцій, готових до автоматичного застосування, коли лише перший чобіт російського солдата перетне суверенну територію України. Ми працюємо над зміцненням східних кордонів НАТО з набагато більшою кількістю військ, кораблів і літаків Сполученого Королівства, що розгортаються скрізь у країнах східних кордонів НАТО”, – розповів Джонсон.

За його словами, Британія продовжує надавати підтримку Україні. Йдеться не лише про 22 тисячі українських військових, підготовлених в рамках британської місії Orbital, а й про надання українським Збройним силам 2 тисяч протитанкових комплексів NLAW.

Джонсон закликав Захід бути єдиним і рішучим, щоб уникнути російського вторгнення, яке стане абсолютною катастрофою.

“Лихом не лише для України, але й для Росії і для світу”, – заявив прем’єр-міністр Британії.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі