НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зі США вислали ще 27 російських дипломатів

Зі США вислали ще 27 російських дипломатів

843

Зі Сполучених Штатів вислали ще 27 послів Росії разом із сім’ями. Вони мають повернутися додому 30 січня.

Про це повідомив посол РФ у США Анатолій Антонов, зазначає Reuters.

“Дипломатів наших виганяють… 30 січня від нас поїде велика група моїх товаришів, 27 людей із сім’ями… Візову проблему для нас не вирішено. Ми стикаємося з серйозним кадровим голодом”, – поскаржився він.

Перед цим Росія заявила, що з 2016 року більше 100 російських дипломатів з сім’ями були змушені залишити територію США через погіршення відносин між країнами.

Прессекретар МЗС Росії Марія Захарова заявила, що станом на 29 жовтня у США працювали близько 200 російських дипломатів, зокрема співробітники російського представництва при ООН.

Попереднього місяця адміністрація американського президента Джо Байдена заявила, що на початку 2017 року штат місії США в Росії скоротився з 1200 до 120 осіб після серії вислань та візових обмежень.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що посли 10 країн, які оприлюднили заяви на захист активіста Османа Кавали, будуть оголошені персонами нон-грата.

Турецкий уряд підозрює Осману Кавалу у причетності до держперевороту у 2016 році, організатором якого є нібито рух Фейтуллаха Гюлена, який вважається терористичною операцією в країні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"