НТА > НОВИНИ > Війна > Зі зруйнованого драмтеатру у Маріуполі вдалося вивезти 130 людей – Денісова

Зі зруйнованого драмтеатру у Маріуполі вдалося вивезти 130 людей – Денісова

Але у підвалах ще перебувають у десять разів більше людей, ніж вдалося вивезти

494

Зі зруйнованого окупантами драмтеатру в Маріуполі наразі вдалося вивезти уже 130 людей, але у підвалах ще перебувають 1300 людей.

Про це в ефірі телемарафону #UAРазом розповіла уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

За її словами, станом на 11:46 є рух коридором приватного транспорту Маріуполь – Мангуш – Токмак. Також продовжує рух загону з Василівки до заправки транспорту.

«Наголосила, що наразі 130 людей уже вдалося вивезти зі зруйнованого окупантами драмтеатру в Маріуполі, але у підвалах ще перебувають 1300 людей», – повідомила Людмила Денісова.

Вона зазначила, що станом на сьогодні Маріуполь найбільше страждає від безперервних обстрілів окупантів. Вся інфраструктура зруйнована. Люди сидять у підвалах уже 17-ту добу без хліба, без харчів.

Тому, за словами Людмили Денісової, у цьому місті дуже важливими є працюючі гуманітарні коридори.

Загалом евакуйовано уже 173, 5 тисячі громадян України.

Нагадаємо, що бомбосховище Маріупольського драматичного удару, в якому ховалися близько тисячі мешканців, витримало удар потужною бомбою, яку в середу ввечері, 16 березня, скинули окупанти. Не спинило і те, що з обох сторін театру були нанесені величезні попереджувальні написи «Діти». У театрі шукали прихистку сотні маріупольців, які через обстріли ворога залишилися без власної домівки.

Вчора, 17 березня, російські окупанти обстріляли співробітників СБУ, які намагались дістати людей з-під завалів драмтеатру в Маріуполі.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"