НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Зінкевич: Сумнівно,що перевізники платитимуть штрафи за недотримання вимог

Зінкевич: Сумнівно,що перевізники платитимуть штрафи за недотримання вимог

На жаль, зараз немає жодного дієвого контролю за маршрутним транспортом Львова.

203

Щоденно перед виходом маршруток на лінію, автобуси повинні проходити повний техогляд.  Зараз депутатський корпус намагається робити контрольні виїзди, про які не попереджають перевізників.

Про це в ефірі проєкту “Народне толк-шоу” нателеканалі NTA заявив депутат Львівської міськради від “Варти” Ігор Зінкевич. 

“Ми приїжджаємо, робимо такий перегляд, перебуваємо, дивимось, що відбувається безпосередньо на виході”, – зазначив депутат.

Він наголосив: ситуація є на багато гіршою, ніж просто легкі несправності маршруток. У Львові існують неконтрольовані перевезення, де пасажир не має жодних гарантій.

“Якщо б пасажир постраждав, йому б прийшлося потім довго судитися із перевізником для того, щоб довести, що він був безпосередньо у цьому автобусі”, – зауважив Зінкевич.

На його думку, повернення паперових квитків може дати “хоча б якийсь захист пасажирам” і гарантію на відшкодування, якщо із ними щось станеться.

На відміну від електротранспорту, у маршрутках немає такого контролю. Там – безконтрольна обігова готівка.

“По цілих історіях розказується, як хто скільки і за що платить, за скільки миють автобуси, які кошти, де ремонтує”, – зауважив Зінкевич.

Він додав: наразі зараз за маршрутками немає жодного контролю. Депутатська комісія може лише вимагати звітності чи відбувається той чи інший контроль.

“Недавно ми почули цікаву річ. Львівська міська рада штрафуватиме перевізників. У мене в цій ситуації просто парадокс – порушення йде як від комунальних, так і від приватних. Порушені вже всі норми, які тільки можна. Ми б мали розпустити їх і, в принципі, щось робити щ того, що у нас є. Але перекидають вину на вину. це певна маніпуляція і я не впевнений, що хтось оплачуватиме цей штраф”, – наголосив Ігор Зінкевич.  

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Львові ціну за проїзд підняли до 10 гривень. 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі