НТА > НОВИНИ > Кримінал > Злочинцями, які викрадали людей в Україні, керували з Близького Сходу

Злочинцями, які викрадали людей в Україні, керували з Близького Сходу

Застосовуючи зброю та б’ючи людей, кримінальники забрали майже 20 тисяч доларів

542

Під час багатоетапної спецоперації в Маріуполі Служба безпеки України нейтралізувала міжнародне кримінальне угруповання.

Про це повідомив сайт СБУ. Зловмисники викрадали людей і змушували їх займатися наркоторгівлею. У разі відмови – застосовували до потерпілих насильство та погрожували вбивством.

«Діяльність угруповання координував з Близького Сходу уродженець однієї з країн Південного Кавказу, так званий «злодій у законі», який причетний до вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. За його завданням учасники банди налагоджували збут важких наркотиків на території регіону. Для маскування «товар» замовникам передавали через місцевих мешканців, яких насильно втягували у наркобізнес», – сказано в повідомленні.

Крім того, кримінальники тероризували і залякували мешканців регіону, здійснюючи розбійні напади на громадян та «вибиваючи» з них грошей.

Зловмисники створювали штучні конфліктні ситуації і потім змушували потерпілих повертати борги, яких не існувало, при цьому застосовували зброю і били людей.

Задокументовано факти вимагання грошей на суму майже 20 тисяч доларів.

Правоохоронці затримали двох організаторів банди під час передачі частини грошей від потерпілого.

Затриманим повідомили про підозру у вчиненні злочинів за такими статтями Кримінального кодексу України: «Вимагання», «Розбій», «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини».

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших учасників угруповання.

Нагадаємо, що Служба безпеки України викрила організоване злочинне угруповання, яке займалось збутом важких наркотиків у різних регіонах України. Під час спецоперації у Києві та Черкаській області затримали 8 людей – лідерів і активних учасників групи.

На початку цього тижня правоохоронці виявили злочинну групу, яка діяла на території Київської області та складалася з шести місцевих мешканців. Вони виготовляли амфетамін у власній нарколабораторії, який збували під час особистих зустрічей та через закладки. Під час обшуків у них вилучили заборонені речовини, орієнтовна вартість яких перевищує 5 мільйонів гривень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"