НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Злодії в законі», безпека на дорогах, черги на кордонах. Що обіцяє новий керівник МВС Монастирський

«Злодії в законі», безпека на дорогах, черги на кордонах. Що обіцяє новий керівник МВС Монастирський

126

Денис Монастирський став новим очільником міністерства внутрішніх справ і відразу окреслив для себе пріоритетні завдання на новій посаді. Під час виступу з трибуни Верховної Ради в його словах не бракувало пафосу й емоцій, проте деяку конкретику теж почули.

Зокрема, Денис Монастирський на голосив на необхідності збільшення рівня довіри суспільства до правоохоронних органів. «Я буду нещадно боротися з тими, хто всупереч присязі використовує свої повноваження задля власного збагачення та порушення права людей», – сказав він.

Величезну увагу новий очільник МВС планує зосередити на боротьбі з організованою злочинністю, так званими «злодіями в законі» і кримінальними авторитетами. Саме через них, за його словами, здійснюється значна кількість тяжких та особливо тяжких злочинів.

«Гарантую, що рішення РНБО і президента щодо санкцій проти ватажків кримінальних угруповань будуть неухильно виконуватися в повному обсязі», – заявив Монастирський.

Він також пообіцяв приділяти окрему увагу безпеці дорожнього руху. «У мене є мрія, щоб кожні 5 років смертність на дорогах зменшувалася вдвічі, аж до нуля. Я звертаюсь до мерів міст: виділяйте гроші на відеокамери задля ефективнішої боротьби із цим негативним явищем», – наголосив міністр внутрішніх справ.

Окрім того, він проаносував збільшення оплати праці для прикордонників, а також закликав відправити у минуле таке поняття, як черги на кордонах. «Докладу максимум для цього», – зазначив Монастирський.

Серед інших проблемних питань, які зачепив новий керівник МВС, – протидія поширенню наркотиків, боротьба з домашнім насиллям і захист дітей, спрощення та прискорення отримання паспортів та цифровізація більшості процесів.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада України підтримала призначення Дениса Монастирського очільником МВС. «За» проголосували 271 депутат, утрималися – 44, проти – 0.

Політичні експерти вважають його несамостійною і проміжною фігурою на посаді керівника МВС. На їхню думку, він навряд чи надовго затримається на посаді.

Віталій Павлишин

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі