НТА > НОВИНИ > Злякалися Омікрону. США посилили обмеження для туристів

Злякалися Омікрону. США посилили обмеження для туристів

У США зараз зафіксовано десять випадків зараження штамом Омікрон

197

Президент Джо Байден посилив обмеження для подорожей до США через поширення нового штаму коронавірусу Омікрон.

Про це повідомив сайт ВВС. Згідно з новими правилами, з 6-го грудня усі, хто приїжджає до країни, зокрема, і громадяни США, зобов’язані пройти тест не раніше, ніж за день до подорожі, незалежно від того, чи вони вакциновані,

Люди, які одужали, матимуть також надати відповідні документи. Також до середини березня залишається вимога носити маски у літаках, потягах та автобусах.

«Ми збираємося боротися з цим варіантом наукою і швидкістю, а не хаосом і плутаниною», – наголосив Байден під час виступу в Національному інституті здоров’я в Меріленді.

При цьому він зазначив, що план не передбачає локдауну.

Наразі в країні зафіксовано десять випадків зараження штамом Омікрон: у Каліфорнії, Колорадо, Міннессоті та Нью-Йорку, а також на Гаваях. У цих випадках державні органи охорони здоров’я повідомили лише про легкі симптоми.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Україна через новий штам коронавірусу «Омікрон» закриває кордон для громадян з низки африканських країн.

Раніше в Ізраїлі затвердили нові обмеження, щоби запобігти поширенню нового штаму  коронавірусу Омікрон. Лікарі стверджують, що цей штамп небезпечніший за всі попередні.

Першу фотографію у світі штаму коронавірусу Омікрон зробили дослідники педіатричної лікарні Bambino Gesu у Римі. На ній показано структуру білка-шипа штаму Омікрон і штаму Дельта порівняно з оригінальним шипом Sars CoV-2.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі