НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зможе перехоплювати “балістику”. Назвали терміни розгортання систем SAMP/T в Україні

Зможе перехоплювати “балістику”. Назвали терміни розгортання систем SAMP/T в Україні

346

Зенітно-ракетні комплекси SAMP/T “Мамба”, які Україна має отримати як допомогу від Італії та Франції, зможуть розгорнути в нашій країні впродовж двох місяців. Головна особливість систем – здатність перехоплювати балістичні ракети.

Про терміни постачання ЗРК розповів міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні, з в інтерв’ю телеканалу Rai.

“ЗРК SAMP/T буде розгорнутий на території України протягом наступних семи-восьми тижнів”, – зазначив очільник італійського МЗС.

Водночас він додав, що робити прогнози на війну важко, але РФ “неодмінно шукатиме вихід” із ситуації, що склалось, і тому міжнародне співтовариство повинне “прагнути захистити українську незалежність і працювати заради миру”.

Нагадаємо, Італія і Франція обговорили передачу Україні ЗРК SAMP/T наприкінці січна. Країни також домовились замовити 700 ракет Aster-30 вартістю 2 млрд євро для цієї системи.

Система, створена спільним франко-італійським консорціумом. Вона може відстежувати десятки цілей і перехоплювати десять одночасно. Це єдина система європейського виробництва, яка здатна перехоплювати балістичні ракети.

Зенітно-ракетні комплекси SAMP/T  – наземна система «земля-повітря» середнього радіусу дії — Mamba.  Призначена для захисту території від звичайних повітряних загроз, таких як літаки або крилаті ракети.

SAMP-T призначений для протиповітряного захисту механізованих підрозділів, а також протиповітряного прикриття важливих стаціонарних об’єктів від масованого нападу широкого класу повітряних цілей.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі