НТА > НОВИНИ > Освіта > ЗНО-2022. Перелік предметів, які необхідні для вступу

ЗНО-2022. Перелік предметів, які необхідні для вступу

Першим предметом ЗНО є українська мова і література або українська мова

653

У Міністерстві освіти і науки оприлюднили список предметів для ЗНО, які необхідні для вступу до ВНЗ.

Про це повідомляє пресслужба МОН.

Так, першим предметом для кожної зі спеціальностей є українська мова і література або українська мова.

Склавши ЗНО з української мови і літератури, абітурієнти зможуть вступати на будь-яку спеціальність, а також отримають результат ЗНО з української мови. Натомість результат ЗНО з української мови не можна буде використати замість результату з української мови і літератури.

Також для осіб, які вступатимуть на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), другий і третій конкурсні предмети різняться у залежності від спеціальності. Які саме предмети потрібні для різних напрямків наведено у таблиці МОН.

Вступникам, які планують здобувати ступінь молодшого бакалавра, потрібні результати з двох конкурсних предметів. Першим предметом є українська мова або українська мова і література, а другий пропонується на вибір з переліку других та третіх предметів.

Для мистецьких спеціальностей другим предметом є творчий конкурс, який складатимуть абітурієнти в закладі освіти.

Для тих, хто вступатиме на основі молодшого спеціаліста або фахового молодшого бакалавра чи молодшого бакалавра, необхідно буде отримати результати ЗНО з двох предметів, а також скласти фахове випробування у закладі освіти.

Так, першим предметом є українська мова або українська мова і література. Другим предметом за вибором закладу освіти у разі участі в конкурсі на бюджетні місця буде математика або історія України. Для вступників на контракт заклади можуть запропонувати власний перелік на вибір вступника.

ЗНО-2022

Основна сесія ЗНО2022 року відбудеться з 23 травня до 17 червня. Реєстрація осіб для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 9 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня.

Не пізніше 29 квітня у зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"