НТА > НОВИНИ > Спорт > Знову за старе. У російського олімпійця, який виступав у Токіо, виявили допінг

Знову за старе. У російського олімпійця, який виступав у Токіо, виявили допінг

128

Міжнародна федерація тріатлону оголосила про можливе порушення антидопінгових правил росіянином Ігорем Полянським.

«Зразок, взятий у тріатлоніста з Росії Ігоря Полянського, дав несприятливий аналітичний результат (AAF) на рекомбінантний еритропоетин (EPO)», – йдеться в заяві.

Зразок узяли під час позазмагального антидопінгового контролю 21-го липня 2021-го року у Владивостоці.

Федерацію проінформували про те, що трапилося, 5-го серпня 2021-го року з лабораторії, акредитованої ВАДА (Всесвітня антидопінгова агенція).

Спортсмен має право зробити запит на перегляд проби B і оскаржити тимчасове відсторонення в спортивному арбітражному суді (CAS).

На Олімпіаді-2020 Полянський зайняв 43-тє місце у змаганнях з тріатлону.

Нагадаємо, що 2019-го року Всесвітня антидопінгова агенція офіційно позбавила Росію можливості виступати на Олімпійських іграх та чемпіонатах світу впродовж наступних чотирьох років під національним прапором, а російським держслужбовцям та керівництву Олімпійського та Паралімпійського комітетів Росії заборонено відвідувати міжнародні спортивні заходи.

Наприкінці липня цього року трьох українських спортсменів, які були призерами Олімпійських ігор, а пізніше їх впіймали на допінгу, президент Володимир Зеленський позбавив державних стипендій.

Натомість олімпійський чемпіон Ріо-де-Жанейро, чемпіон світу і Європи зі спортивної гімнастики Олег Верняєв оскаржив рішення арбітражу Комітету з етики в гімнастиці (GEF) за дискваліфікацію на чотири роки через допінг.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі