НТА > НОВИНИ > Суспільство > Зняла свою кандидатуру. Аліна Паш не представлятиме Україну на Євробаченні

Зняла свою кандидатуру. Аліна Паш не представлятиме Україну на Євробаченні

Співачка зауважила, що зв’яжеться найближчим часом із Суспільним та підпише всі необхідні документи

379

Аліна Паш сьогодні, 16 лютого, повідомила, що знімає свою кандидатуру з учаті на Євробаченні та розриває стосунки зі своїм директором. Також співачка вибачилась перед українцями через скандал, який останніми днями не вщухав навколо довідки про її в’їзд до Криму.

Про це повідомляють на сторінці eurovision.ua в інстаграмі.

“Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль”, – зазначила співачка.

Також Аліна Паш зауважила, що зв’яжеться найближчим часом із Суспільним та підпише всі необхідні документи.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Євробачення 🇺🇦 Eurovision (@eurovision.ua)

Окрім цього, співачка розриває стосунки зі своїм директором та вибачилась перед українцями через скандал навколо довідки про її в’їзд до Криму.

“Я хочу вибачитися від імені свого проєкту перед українцями, перед Суспільним мовником, перед кожним, хто спостерігає цей негативний шум навколо мене. Шкода усвідомлювати, що свої ж пхають такі важкі і неприємні палки в колеса”, – повідомила Аліна Паш.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Євробачення 🇺🇦 Eurovision (@eurovision.ua)

Також вона зазначила, що не розуміє, яким саме чином, як та звідки член її команди міг отримати документ, який був наданий Суспільному.

“Якщо довідка, передана членом нашої команди Суспільному мовнику, підроблена чи несправжня, свої висновки мають зробити правоохоронні органи та суд. З свого боку ми готові допомагати у встановленні істини”,– зазначила співачка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Євробачення 🇺🇦 Eurovision (@eurovision.ua)

 

Зазначимо, що серед умов участі в нацвідборі Євробачення 2022 прописано, що учасник не повинен відвідувати тимчасово окуповані території з порушенням українського законодавства.

Нагадаємо, що прикордонники не видавали Аліні Паш довідку про поїздку в Крим. Також повідомили, що “їм не відомо, що за документ опублікований мовником, адже підрозділами Держприкордонслужби такий не створювався, та під таким номером нікому не надавався”.

ДПСУ сьогодні надало офіційну відповідь і зазначило, що дані про перетин адмінкордону зберігаються протягом 5 років і зараз вони не можуть надати інформації з приводу переміщення Паш у 2015 році.

Також повідомляли, що Україну можуть дискваліфікувати з Євробачення 2022 на тлі скандалу довкола переможниці Нацвідбору Аліни Паш, яку звинувачують у підробці довідки про поїздку в Крим.

Читайте також “Чи відвідувала Росію та Крим Аліна Паш. Скандал навколо фіналістки Нацвідбору Євробачення-2022”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"