НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > «Золоті стажери» провели майстер-класи для молоді з реабілітаційного центру «Джерело»

«Золоті стажери» провели майстер-класи для молоді з реабілітаційного центру «Джерело»

Учасники реаліті-шоу «Золоті стажери» провели соціальний майстер-клас для молоді з особливими потребами. Аби таким чином передати їм свій досвід та закликати суспільство обирати майбутніх працівників не за відмінностями, а за фаховістю.

390

Під час карантину, коли кількість безробітних стрімко зросла, знайти роботу середньостатистичному українцю стало складніше. А що вже говорити про людей передпенсійного та пенсійного віку, а також тих, хто з інвалідністю.

Аби зламати стереотип, що людина старшого віку важче освоює новий фах на телеканалі NTA у червні стартував спільний проект з Національною асоціацією медіа – «Золоті стажери».

«Вік – це не показних профнепридатності, як і певні особливості людини. Відтак, аби зламати стереотипи суспільства в останній, фінальній серії ми підготували для наших учасників шоу екзамен. А саме провести майстер-клас зі свого нового освоєного фаху молоді з реабілітаційного центру «Джерело»«, – розповіла про творчий задум сценаристка та ведуча реаліті-шоу Вікторія Хома.

Зокрема, Орест Сирватка, який ще місяць тому навіть і не думав, що опанує фах майстра з масажу, цього разу вчив цьому ремеслу інших.

«Я передав їм (людям з особливими потребами. – ред.) базові знання з масажу. Мені сподобалося і тому хлопчині, якому запропонували зробити масаж, мабуть, теж», – зазначив золотий стажер.

А ось Іванна Левіцька, яка боялася великих собак, тепер вчить знаходити підхід до чотирилапих.

«Молодь з «Джерела» така щира, така добра. Я почала з ними більше контактувати і це класно. В майбутньому я би хотіла піти в такі центри і більше допомагати їм», – розповіла пані Іванна про свої зустрічі.

Юрій Микитка під час проєкту опанував кухарську справу, тепер мотивує своїм прикладом тих, хто ще вагається.

«Вони мені допомагали і я в захоплені від цих дітей. Враження надзвичайне, коли та дитина виставляла ті помідорчики, декоруючи салат «Цезар». Зізнаюся, тарілочка така гарна вийшла, краща, ніж би шеф-кухар готував. Це було зроблене з любов’ю», – ділиться враженнями Юрій Микитка.

А Ольга Шеремета, яка навчилась керамічного мистецтва, розгорнула для молоді з реабілітаційного центру «Джерело» цілий хенд-мейд куточок з розпису глечиків. «Я намагалася їх не напружувати. Щоб вони тільки комфорт відчули в спілкуванні зі мною, мали радість. Мені здається, що це вийшло», – зазначила «золота стажерка».

Такі навчання, запевняють у самому реабілітаційному центрі «Джерело», варто проводити частіше.

«Люди старші 50-ти мають проблему влаштуватися на роботу і молодь, з якою ми працюємо, теж. Діти в нас дуже відкриті до будь якого спілкування і вік для них – не є перешкодою», – наголосила керівниця осередку реабілітаційного центру «Джерело» Юлія Літвін.

Усі «золоті стажери» успішно провели майстер-класи, натомість молодь з «Джерела» запросила їх до себе в гості. Аби учасники реаліті-шоу могли з ними ще раз позайматися.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі