НТА > НОВИНИ > Новини політики > “Зраду” у візиті Зеленського до США бачить лише Росія, – депутатка “Слуги народу”

“Зраду” у візиті Зеленського до США бачить лише Росія, – депутатка “Слуги народу”

Зустріч між президентами України та США – початок великої і системної роботи.

135

Історія успіху України може стати історією успіху США як гаранта демократії у світі. Штати точно не хочуть втрачати цю нагоду. Тож  зраду у цьому візиті може бачити лише Росія. Все інше – початок великої роботи.

Про це в ефірі проєкту “Говорить великий Львів” на телеканалі NTA  народна депутатка України від “Слуги народу”, заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

“Якщо прочитати спільну заяву і ознайомитись із підписаними меморандумами, оборонною угодою, дипломатичними угодами, це доволі конкретний план дій. Він означає не просто виділення коштів на якусь реформу. Це спільна робота в енергетиці, в охоронному комплексі, спільне виробництво”, – заявила Кравчук.

Також, на її думку, важливою є економічна складова угоди. Адже зараз Володимир Зеленський перебуває у каліфорнії, в силіконовій долині, тоді як на першому місці українського експорту послуг до США є саме ІТ.

Ми хочемо, щоб Україна була інфраструктурним хабом, агрохабом, ІТ-хабом. У цьому нам точно буде потрібна партнерська робота зі США”, –  резюмувала Євгенія Кравчук.

Нагадаємо, у Вашингтоні 1 вересня відбулася перша зустріч президентів США та України Джо Байдена і Володимира Зеленського. Під час перемовин Володимир Зеленський, зокрема, передав Байдену список із 450 українців, яких полонила Росія.

Більше про зустріч двох президентів читайте у матеріалі Зеленський і Байден: без “хімії” у стосунках.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі