НТА > НОВИНИ > Війна > Зросла ймовірність ракетних ударів окупантів із Чорного моря

Зросла ймовірність ракетних ударів окупантів із Чорного моря

Застосування авіації уздовж лінії фронту є зараз одним із пріоритетних напрямків зміни тактики ворога

289

Російські війська збільшили кількість ракетоносіїв на бойовому чергуванні в Чорному морі. Тож загроза ворожого удару зростає.

Про це повідомила речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

За її словами, наразі в морі кількість російських ракетоносіїв на бойовому чергуванні зросла до трьох. Із них два з них надводні й один підводний. Сумарний залп «Калібрів» може сягати 20.

«Тому вірогідність ракетного удару зростає, загроза дуже висока», – зазначила Гуменюк.

Вона також додала, що українські військові відстежують активність ворожої авіації.

«Наразі вона низька, але може змінюватися досить динамічно», – звернула увагу Гуменюк.

Вона наголосила, що застосування авіації уздовж лінії фронту є зараз одним із пріоритетних напрямків зміни тактики ворога, він продовжує застосовувати керовані авіаційні бомби, не входячи в зону роботи нашої протиповітряної оборони.

Нагадаємо, що Україна навряд чи вижене всі російські сили зі своїх територій цього року. Адже це дуже складне завдання, яке потребує багато зусиль. Таку заяву зробив голова об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі.

Кремлівський диктатор Володимир Путін схвалив нову концепцію зовнішньої політики Російської Федерації, яка спрямована на створення потенційної антизахідної коаліції.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"