НТА > НОВИНИ > Війна > ЗСУ просуваються щонайменше на двох напрямках – розвідка Британії

ЗСУ просуваються щонайменше на двох напрямках – розвідка Британії

292

Збройні сили України повільно просуваються щонайменше на двох напрямках від лінії річок Оскіл і Сіверський Донець.

Про такі новини повідомляє у Twitter Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

За даними розвідки, впродовж останніх днів українські війська продовжили наступальні операції на північному сході країни.

“Підрозділи повільні просуваються щонайменше на двох напрямках від лінії річок Оскіл і Сіверський Донець, де сили зміцнили позиції після попереднього просування раніше цього місяця”, – йдеться у повідомленні.

Також у розвідці додали, що продовжуються важкі бої в Херсонській області, де рашисти на правому березі Дніпра залишаються вразливими.

“Росія продовжує наполегливі спроби просунутися біля Бахмута на Донбасі, навіть коли її сили стикаються з серйозним тиском на північному і південному флангах. Це, імовірно, пов’язано з політичним тиском, оскільки Росія використовує сили, які за іншої ситуації могли б посилити інші фланги”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що в російських окупаційних військах розпочався прийом особового складу, призваного за частковою мобілізацією. Так, до підрозділів 1 танкового полку 2 мотострілецької дивізії 1 танкової армії, які вибувають до зони бойових дій, прибуло поповнення. Підготовка з ним не проводилася взагалі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі