НТА > НОВИНИ > Війна > ЗСУ відвоюють Лиман протягом 72 годин – ISW

ЗСУ відвоюють Лиман протягом 72 годин – ISW

українська артилерія завдає ударів по російських силах, які відступають у районі Торського

210

Українські захисники, ймовірно, повністю оточать або захоплять Лиман Донецької області протягом наступних 72 годин.

Про це йдеться в звіті Інституту вивчення війни.

ISW, посилаючись на так званих “офіційних представників “ДНР” і російських військових  кореспондентів, пише, що окупанти ще контролюють Лиман, але відступили з позицій у Дробишеві та Ямполі.

Також ISW пише, що росіяни все ще контролюють одну дорогу з Лимана в Торське, проте українські сили перекрили дорогу Дробишеве-Торське в районі Ставок. На геолокаційних кадрах також видно, як українська артилерія завдає ударів по російських силах, які відступають у районі Торського.

Крім того, 30 вересня українські сили продовжували завдавати ударів по російських військових об’єктах у Луганській області. На геолокаційних кадрах видно наслідки українських ударів HIMARS по телевізійній вишці і радіоретранслятору в Старобільську, а також по асфальтовому заводу під Алчевськом, де, за повідомленнями, перебували російські війська.

Нагадаємо, що українські військові, ймовірно, завершили оточення російського угруповання поблизу Лимана Донецької області. Наші воїни відрізали ворога від лінії зв’язку в районі Дробишевого Донецької області. Тим часом окупанти стягують підкріплення на південь для оборони позицій.

Напередодні речник східного угруповання військ Сергій Череватий заявив, що операція щодо оточення російського угруповання в районі Лимана Донецької області перебуває на етапі завершення.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі