НТА > НОВИНИ > Війна > ЗСУ зафіксували відвід 700 одиниць ворожої техніки від Києва

ЗСУ зафіксували відвід 700 одиниць ворожої техніки від Києва

Розглядають два варіанти – передислокація та перегрупування, або БТР, які відходять, частково випливуть на Донбасі

404

За ніч майже 700 одиниць ворожої техніки відійшли з боку Іванкова (на Київщині) у бік білоруського кордону. Розглядають два варіанти – передислокація та перегрупування, або БТР, які відходять, частково випливуть на Донбасі.

Про це заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України бригадний генерал Олександр Грузевич заявив на брифінгу.

 «Ми розглянемо два варіанти: або це йде передислокація та перегрупування, або, враховуючи динаміку бойових дій по всій Україні, є вірогідність, що БТР, які відходять, частково випливуть на Донбасі», – повідомив він.

За словами Олександра Грузевича,  на всіх напрямах противник наступальні плани вичерпав, тому їм треба оновити сили, щоб продовжувати наступальні дії.

«З цією метою, на мій погляд, він здійснює перекидання сил, але сили, які залишають навколо Києва, – досить значні. Боятися нічого, але шкоди вони можуть завдати. Можуть нам трохи зіпсувати настрій», – зауважив він.

Також Олександр Грузевич повідомив, що ж стосується тактики ворога, то вона змінюється.

За його словами, українські військові враховують те, що агресор надає перевагу далекому ураженню, уникає прямих сутичок, наносить удари в тил та вглиб, а перед цим завжди передує потужний обстріл артилерією, зазначив бригадний генерал.

«Щодо тактичних дій, то трошки він деморалізований», – зазначив Грузевич.

Нагадаємо, що російські окупаційні війська збираються покинути Чорнобильську АЕС та її місто-супутник Славутич.

Також у Білорусі помітили близько 100 одиниць російської техніки, яка рухалася від Чорнобильської зони вглиб країни.

Натомість у Брюсселі під час пресконференції з нагоди представлення річної доповіді НАТО за 2021 рік генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Росія неодноразово брехала щодо своїх намірів, тож сьогодні не можна довіряти її заявам про нібито відведення військ від Києва, оскільки, за даними розвідки, Росія лише перегруповує та посилює свої війська для нового наступу в напрямку Донбасу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"