НТА > НОВИНИ > Війна > «Зупиніть війну, поки вона не стерла людську історію». Папа Римський звернувся до світу

«Зупиніть війну, поки вона не стерла людську історію». Папа Римський звернувся до світу

Від початку російської агресії проти України кожна друга дитина стала біженцем

556

Папа Римський Франциск закликав політичних лідерів зупинити війну в Україні та викреслити її з історії, поки вона не викреслила з неї людину.

Про це повідомив Vatican News із посиланням на традиційну недільну промову понтифіка.

«Перед обличчям небезпеки самознищення, людство повинно усвідомити, що настав час зупинити війну, стерти її з людської історії перед тим, як вона зітре людську історію. Кожен політичний лідер має замислитися і присвятити себе цій меті!», – сказав Папа Римський.

Він зазначив, що від початку російської агресії проти України кожна друга дитина стала біженцем. І кожен день війни погіршує ситуацію для всіх.

«У цьому – звірство війни, що є варварською і святотатською дією! Ми не повинні звикати до війни! Ми повинні натомість перетворити нинішнє обурення на завтрашнє зобов’язання. Бо якщо з цієї історії ми вийдемо такими самими, якими були перед тим, то всі певним чином, будемо винними» – заявив Франциск.

Тому він звернувся до політичних лідерів із закликом «зупинити це, зупинити зброю та рухатися серйозно до миру».

Відео послання Папи Римського можна подивитися за цим посиланням.

Нагадаємо, що раніше Папа Римський Франциск пожертвував особисті кошти на закупівлю карети швидкої допомоги для Львова. Ще одну карету придбає і надішле Ватикан.

Франциск 20-го березня на площі Святого Петра у Ватикані знову помолився за мир в Україні та наголосив, що напад Росії на Україну – це святотатство, яке не має виправдання.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі