НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Зупинка є, автобуса нема. Мешканці скаржаться на проблему доїзду до онкоцентру на Гашека

Зупинка є, автобуса нема. Мешканці скаржаться на проблему доїзду до онкоцентру на Гашека

357

До Львівського онкологічного лікувально-діагностичного центру, що на вулиці Гашека, наразі не курсує жоден маршрут. Автобус №57, на думку громадських активістів, припинив їздити незаконно.

Далі – чому так сталося і коли громадський транспорт таки відновить свій рух до цієї лікарні («Правда. Наживо», що на каналі NTA)

Зупинка для краси

З березня 2020-го року до онкологічного центру не курсує жоден автобус. Добратися сюди можна або на таксі чи пішки.

На вулиці Гашека навіть облаштована зупинка громадського транспорту, є позначка на асфальті, що це шлях для автобусів. Однак, схоже, лише для краси. Маршрут №57 уже більше року сюди не їздить.

Подружжя Дмитро та Ганна розповідають, аби добратися до медичного закладу із Городоцької повинні двічі пересідати у різні маршрутки. А тоді ще й долати шлях пішки.

«Люди ходять із паличками, мають інвалідність. Добре хто має машину», – скаржиться відвідувач онкологічного центру Дмитро.

«Їсти треба хворим принести. А як це зробиш, коли сама ледве йдеш?!», – додає пані Ганна.

 «Хворі люди дуже слабкі, їх треба шанувати», – каже інша відвідувачка пані Галина.

«Маршрут припинив їздити незаконно»

Громадський активіст Юрій Тер-Арутюнян каже, що довго боровся аби маршрут 57 їздив на вулицю Гашека. Писав звернення у всі структури, які дотичні до транспортної системи. І у 2019-му автобус таки запрацював. Проте у березні 2020-го припинив свою роботу. Не випускає автобуси на маршрут  комунальне АТП-1.

«Він припинив курсувати незаконно. Немає жодного розпорядження, що цей маршрут скасовується. Просто під прикриттям карантину зняли автобуси. Не хочуть його обслуговувати. Роботу цього маршруту і раніше саботували», – пояснює ситуацію із транспортом громадський активіст.

Відновлення роботи цього маршруту неодноразово анонсували чиновники ЛМР, останній раз у червні, однак досі цього не зробили.

І причина такого рішення, на думку Юрія Тер-Арутюняна, очевидна – маршрут фінансово не вигідний: «Частина людей біля лікарні можуть мати посвідчення інвалідності або пільги за віком».

Міськрада прокоментує ситуацію наступного тижня

Прокоментувати ж ситуацію із доїздом до медичного закладу у Львівській міськраді погодилися наступного тижня, коли профільний чиновник вийде із відпустки.

NTA очікує наразі на відповідь. Окрім того, готує  великий матеріал про проблему доїзду до головних лікарень міста. Чому пацієнти шпиталів у час пандемії коронавірусу не можуть нормально добратися до лікарів та медичної допомоги.

Юлія Бундз

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"