НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зустріч Байдена і Путіна: американський президент заявив, що не визнає “червоних ліній” Москви

Зустріч Байдена і Путіна: американський президент заявив, що не визнає “червоних ліній” Москви

319

Американський президент Джо Байден очікує провести “довгу розмову” з президентом Росії Володимиром Путіним, а також заявив, що не визнає російських “червоних ліній”.

Про це він повідомляє CNN.

Як зазначається, Байден відповідав на питання журналістів у Вашингтоні щодо майбутньої зустрічі з російським президентом.

“Ми давно знаємо про дії Росії. Я розраховую, що у нас буде довга розмова з Путіним”, – заявив американський президент.

Бадена також попросили прокоментувати заяви Москви про те, що вона вважає “червоними лініями” – зокрема, розширення інфраструктури НАТО до російських кордонів та розміщення в Україні ударних комплексів.

“Я не визнаю нічию “червону лінію”, – відповів Байден.

Раніше держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що американський президент найближчим часом проведе прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним. Точної дати переговорів лідерів немає, але відомо, що зустріч відбудеться в онлайн-форматі.

У свою чергу, помічник президента Росії Юрій Ушаков зазначив, що російський президент у ході саміту вимагатиме від Байдена гарантії невступу України до НАТО та досягнення домовленостей, які виключали б розширення альянсу на схід. Москва вимагатиме юридичного закріплення цих гарантій у відповідному документі.

Нагадаємо, зі Сполучених Штатів вислали ще 27 послів Росії разом із сім’ями. Вони мають повернутися додому 30 січня. Перед цим Росія заявила, що з 2016 року більше 100 російських дипломатів з сім’ями були змушені залишити територію США через погіршення відносин між країнами.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі