НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зустріч з Байденом тривала довше, ніж очікували, – Гонгадзе про закулісся візиту Зеленського

Зустріч з Байденом тривала довше, ніж очікували, – Гонгадзе про закулісся візиту Зеленського

474

Попри те, що зустріч президентів України та США Володимира Зеленського та Джо Байдена була доволі декларативною, вона тривала значно довше, аніж очікувалося.

Про це розповіла в ефірі проєкту «Говорить Великий Львів редактора української служби «Голосу Америки»  Мирослава Гонгадзе.

«Той факт, що вони розмовляли так довго, може означати, що президенти, ймовірно знайшли спільну мову. Про це важко зараз сказати. До слова, частково саме тому, що зустріч затягнулася і не відбувся вихід до преси», – прокоментувала журналістка.

За її словами, про що саме говорили Зеленський і Байден можна лише здогадуватися, адже навіть зі слів президента України відомо хіба, що відбулася «чоловіча розмова».

«Чи знайшли вони спільну мову? Про це зараз важко сказати. Вочевидь, зараз будуть якісь кроки, за якими зможемо простежити, щоб вирішити чи ця зустріч була ефективною», – припустила Мирослава Гонгадзе, яка, як і багато експертів, ще раз наголосила, що очікувати насправді від цього візиту особливого прориву не варто було.

«Ця зустріч була декларативною, щоб лідери двох держав змогли особисто познайомитися. Тим паче, що обидва мали певні застереження один до одного. І це знайомство таки відбулося. Відбувся діалог. І це вже важливо», – резюмувала Мирослава Гонгадзе.

Нагадаємо, вчора, 1 вересня, у Білому домі відбулася зустріч Володимира Зеленського та Джо Байдена. Також було опубліковано спільну заяву України та США про Стратегічне партнерство.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі