НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зустріч Зеленського і Байдена знову перенесли

Зустріч Зеленського і Байдена знову перенесли

210

Зустріч у Білому домі президентів України та США Володимира Зеленського та Байдена перенесли на 1 вересня.

Про це повідомила українська служба «Голосу Америки» з посиланням на Білий дім. Також цю інформацію підтвердили «Українській правді» їхні джерела в Офісі президента.

Причиною переносу називають те, що 31 серпня, на яке й планувалася зустріч двох президентів, є крайньою датою виводу американських військ з Афганістану.

«Ми прекрасно усвідомлюємо, що 31 серпня – день, коли спливає ультиматум  «Талібану», це був узагалі найгірший день у році, можливо, для зустрічі двох президентів, через причини, які від нас не залежать. Так само переносився візит прем’єр-міністра Ізраїлю Нафталі Бенета – через події в Афганістані. Так само переноситься візит президента України на прохання американської сторони», – повідомили в Офісі президента.

До речі, на невдалій даті візиту Зеленського до США ще раніше в ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» наголошувала головна редакторка Української служби «Голосу Америки» Мирослава Гонгадзе.

«Зустріч залишиться в тіні і через події в Афганістані: саме 31 серпня є дедлайном для виводу американських військ з країни. А вибухи у Кабулі, в результаті яких загинули і військові США, ще більше сконцентрували увагу політичної еліти Вашингтона на Афганістан», – пояснила  вона.

Окрім того, у США триває сезон відпусток. Наразі не працює навіть Конгрес.

Нагадаємо, дату прийому Зеленського в Білому домі спочатку тривало не могли взагалі визначати, зазначаючи, що вона просто «відбудеться влітку». Потім зустріч планували на 30 серпня, а згодом перенесли на 31 серпня. Як зазначав на телеканалі NTA ексміністр закордонних справ Павло Клімкін, «якщо зустріч знову перенесуть, це вже буде як по приколу».

Окрім зустрічі із Джо Байденом, у програмі візиту Володимира Зеленського до США також виступ у Стенфордському університеті та розмова з керівниками технічних гігантів. Зокрема з Ілоном Маском та генеральним директором компанії Apple Тімом Куком.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі