НТА > НОВИНИ > Новини світу > Зустрілася із Зеленським, з’їздила в Бучу. Прем’єрка Фінляндії вперше відвідала Україну

Зустрілася із Зеленським, з’їздила в Бучу. Прем’єрка Фінляндії вперше відвідала Україну

Санна Марін висловила захоплення героїчним духом українського народу, який б’ється за свою свободу та за всю Європу

272

Прем’єр-міністерка Фінляндії, голова Соціал-демократичної партії Санна Марін прибула з візитом до України та зустрілася з президентом Володимиром Зеленським. Вона також відвідала Ірпінь і Бучу.

Про це повідомило офіційне інтернет-представництво президента України Володимира Зеленського.

«Це дуже важливі безпосередні сигнали підтримки, насамперед українського народу, наших людей, які бачать, що вони не наодинці зі складними викликами сьогодення», – наголосив Зеленський.

Він також подякував уряду та народу Фінляндії за підтримку, зокрема, за п’ять пакетів оборонної допомоги, санкції проти Російської Федерації, а також за фінансову та гуманітарну допомогу.

Як повідомила секретарка Ірпінської міської ради Анжела Макеєва, місцева влада обговорила з Марін питання допомоги у відновленні міста.

«Обговорили питання допомоги у відновленні нашого міста, адже Ірпінь зазнав найбільших руйнувань, понад 70% міста, та став щитом Києва. Дякуємо за непохитну міжнародну позицію щодо територіальної цілісності України, за запровадження жорсткіших санкцій проти Росії, за військову підтримку та допомогу», – зазначила Макеєва.

Також Санна Марін відвідала і Бучу.

«Було вкрай важко дивитися на все те, що Росія зробила з цими містами. Дуже багато людей загинуло. Та водночас викликає захоплення героїчний дух українського народу, який б’ється за свою свободу та за всю Європу», – розповіла прем’єр-міністерка Фінляндії.

Санна Марін наголосила, що її країна і народ зараз чудово розуміють українців, зважаючи на свій історичний досвід.

Нагадаємо, що Російська Федерація не зупиниться на окупації однієї України. Тому зараз важливо боротися за інтереси кожної нації. На такій тезі акцентував увагу президент України Володимир Зеленський під час звернення до литовського парламенту.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі