НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Звірства росіян не можна виправдати». 40 країн у Рамштайні обговорюють ситуацію в Україні

«Звірства росіян не можна виправдати». 40 країн у Рамштайні обговорюють ситуацію в Україні

У Пентагоні вважають, що Росія веде війну за вибором і на догоду одній людині

360

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що вторгнення Росії та звірства її військових в Україні не можна виправдати. Керівник Пентагону додав, що Москва веде війну на догоду одній людині.

Про це повідомив CNN.

«Російське вторгнення не можна виправдати, як і звірства росіян», – заявив Остін під час виступу на американській авіабазі Рамштайн в Німеччині, де проходить зустріч представників 40-ка країн, присвяченій Україні.

Очільник Пентагону додав, що Росія веде війну за вибором і на догоду одній людині. Остін не назвав, про кого саме йде мова, але можна припустити, що мається на увазі Володимир Путін, який розв’язав війну в Україні.

«Україна веде війну за необхідності, щоби захистити свою демократію, свій суверенітет і своїх громадян», – наголосив міністр.

Раніше міністр оборони Ллойд Остін і держсекретар США Ентоні Блінкен відвідали з візитом Україну. Вони зустрілися з президентом країни Володимиром Зеленським. Керівник Пентагону висловив упевненість, що український народ може перемогти у війні з Росією.

Нагадаємо, що декілька днів тому президент України Володимир Зеленський провів зустріч із державним секретарем США Ентоні Блінкеном та міністром оборони США Ллойдом Остіном, які прибули з візитом до України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі